ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (BOŞ) HESAP YÖNETİMİ
Merhaba, üye girişi yapmak için tıklayın.

Üyelik Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi ve Koşullar Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan EMİTER ELEKTRONİK OTOMASYON MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ (bundan sonra mağaza olarak anılacaktır) sorumlu değildir. Mağaza, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Mağaza işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Mağaza, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

“Üyeler, verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgileri siteye her girişte tekrarlamamak adına sitenin giriş kısmındaki “beni hatırla” butonunu kullanmak sureti ile siteye giriş yaptığında, site 30 gün boyunca aynı bilgisayardan Üyenin kendi e-posta adresi ve şifresi ile kullanıma açılır. Belirtilen sebeple siteye her giriş yapıldığında sistemden usulüne uygun çıkış yapılması gerekmektedir. Siteden çıkış yapılmaması halinde üçüncü kişilerin siteye ve bu şekilde Üyeye ait bilgilere ulaşımı sözkonusu olabileceğinden Üyelerin kişisel verilerinin başka kişiler tarafından bilinmesinde ve/veya kötü niyetle kullanılmasından doğacak doğrudan ve dolaylı tüm zararlardan Üye sorumlu olacaktır.”

Bu internet sitesi Mağaza'ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mağaza, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Mağaza bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.endustriyelsepetim.com markası ve diğer markalar, www.endustriyelsepetim.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Mağaza'nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve www.endustriyelsepetim.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından www.endustriyelsepetim.com hesabının gerek www.endustriyelsepetim.com adresine gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya www.endustriyelsepetim.com adresinin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde www.endustriyelsepetim.com, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, www.endustriyelsepetim.com internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadaşını Davet Et" uygulaması, istenmeyen Ticari ileti/ "unsolicited bulk e-mail" (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. www.endustriyelsepetim.com’un bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

www.endustriyelsepetim.com sitesine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, EMİTER ELEKTRONİK OTOMASYON MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ tarafından üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca EMİTER ELEKTRONİK OTOMASYON MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ tarafından standart ürün teslim prosedürleri ve bilgilendirmeler için kullanılır.

www.endustriyelsepetim.com sitesine üye olmak için kişisel bilgilerini bırakan tüm kullanıcılar; www.endustriyelsepetim.com tarafından olası tüm kanallardan gönderilebilecek “Günün Fırsatları”, güncel site bilgilendirmeleri, promosyonlar, kampanyalar, reklamlar, ürünler, hizmetler ve iletişim faaliyetleri hakkında bilgi almayı kabul etmiş sayılır.

İzinli SMS/MMS sisteminden çıkış yapabilmeniz için; hesabım sayfasındaki “Üyelik Bilgilerim” bölümünde “yer alan kampanya ve yeniliklerden sms ile haberdar olmak istiyorum” kutucuğunda bulunan işareti kaldırmanız gerekmektedir.

İzinli e-posta sisteminden çıkış yapabilmeniz için; hesabım sayfasındaki “Üyelik Bilgilerim” bölümünde “yer alan kampanya ve yeniliklerden e-posta ile haberdar olmak istiyorum” kutucuğunda bulunan işareti kaldırmanız gerekmektedir.

Mağaza, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. EMİTER ELEKTRONİK OTOMASYON MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ